Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ... - Další > - Poslední >>

Úspěšný a propršený přespolní běh v Chocni

V úterý 3. října se chlapci a děvčata z našeho gymnázia zúčastnili okresního kola středních škol v přespolním běhu. Za studeného a vytrvalého deště běžela děvčata 2,7 km a chlapci 4,2 km po kopcovité a rozbahněné trati. Nepříznivé podmínky však naše... (číst dále)

4.10.2017, 11:14, 5 obrázků

Naše atletky třetí v krajském finále

Družstvo našich dívek bylo úspěšné i v krajském finále. Po okresním kole jsme trochu pozměnili sestavu a zlepšili celkový bodový zisk. Z osmi zúčastněných družstev jen dvě byla lepší. Bohužel jedním z nich bylo družstvo dívek z OA Choceň, na které j... (číst dále)

3.10.2017, 8:00, 4 obrázky

Úspěch našich atletek

Ve čtvrtek 21. září 2017 se naše děvčata zúčastnila v Ústí n. O. okresního kola Středoškolského poháru v atletice. Po vyrovnaném souboji naše družstvo obsadilo druhé místo, když nás jen těsně porazila děvčata z OA Choceň. Porážku jim můžeme oplatit ... (číst dále)

25.9.2017, 8:11, 1 obrázek

Ohlédnutí za šachovými soutěžemi

Naší účasti v republikovém kole předcházela během roku kola nižší, kde jsme byli úspěšní v obou kategoriích. Kategorie 6. – 9. tř. ZŠ Převážně dívčí (!) družstvo ve složení Veronika Šmajzrová (4.B), Veronika Holásková (3.B), Kateřina Dudlová (2.B)... (číst dále)

29.6.2017, 8:08, 8 obrázků

Přebor družstev škol v šachu - republikové kolo, Zlín, 20. - 21. 6. 2017

Letos jsme se opět podívali až do finále, tentokrát v kategorii středních škol. Dvoudenní akce ve Zlíně byla skvěle zorganizovaná, pěkný hrací sál v Kongresovém centru, menza a kolej pár kroků vedle, všechny tři kategorie se hrály současně. V sále n... (číst dále)

29.6.2017, 7:56, 7 obrázků

Republikové finále v plážovém volejbale

V pátek 16.6.2017 se konalo v Praze na Strahově republikové finále v plážovém volejbale. Naši školu reprezentovali Tomáš Olejár a Denis Žaba. Proti vynikajícím soupeřům ani zlepšený výkon nestačil a naši kluci obě svá utkání ve skupině prohráli. Ve... (číst dále)

19.6.2017, 8:12