Večer odměn
V úterý 23. 6. 2026 jsme měli to potěšení osobně poblahopřát nejúspěšnějším reprezentantům školy. Děkujeme!
Ochrana člověka při mimořádných událostech
Ve čtvrtek před vysvědčením, 25. 6. 2026, proběhl na gymnáziu projektový den Ochrana člověka při mimořádných událostech.
Kvinta v Olomouci
Ve dnech 15. a 16. června 2026 vyrazila třída 5.B na školní výlet do Olomouce.
I v dešti bylo v Koutech veselo
Ve středu 10. 6. 2026 vyrazila kvarta v plné sestavě na třídenní turistický kurz do Koutů nad Desnou.
Pozdrav z cyklistického kurzu v Pastvinách
Třídy 6.B a 2.A zdraví z cyklistického kurzu z Pastvin. Kromě cyklovýletů po Orlických horách se studenti věnují plavbě na kánoích na klidné vodě, střelbě, přežití a orientace v přírodě, sportovním hrám atp.
Pozdravy z poznávání Normandie, Bretaně a Paříže
Toto je dům a zahrada, kde tvořil Claude Monet, útesy severního pobřeží, ...