Olympiáda dětí a mládeže – velký úspěch
V neděli 21. 6. 2026 začala Olympiáda dětí a mládeže v Praze a vynesla velký úspěch naší žákyni.
I naše škola měla své zástupce – v karate Alžbětu Kaválkovou a v atletice Sáru Armendariz ze 2. B.
Skvělého výsledku dosáhla Alžběta Kaválková se svým týmem karate Pardubického kraje, který skončil na 2. místě ze všech krajů – 1. místo Kata team, 2. místo Kumite team a 2 x 3. místo Kata jednotlivci starší žáci.
Blahopřejeme!!!