Olympiáda dětí a mládeže – velký úspěch

V neděli 21. 6. 2026 začala Olympiáda dětí a mládeže v Praze a vynesla velký úspěch naší žákyni.

I naše škola měla své zástupce – v karate Alžbětu Kaválkovou a v atletice Sáru Armendariz ze 2. B.

Skvělého výsledku dosáhla Alžběta Kaválková se svým týmem karate Pardubického kraje, který skončil na 2. místě ze všech krajů – 1. místo Kata team, 2. místo Kumite team a 2 x 3. místo Kata jednotlivci starší žáci.

Blahopřejeme!!!

< zpět na úvod

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies